TÜM ÇİFT SİM KARTLI ÇİN TELLERE USB ve BLUETOOTH dan İMEİ ATMA
TurboBit
DepositFiles

MEDİAFİRE
-------
USB upgrade cable driver (PL_2303_Driver_Installer)
DOWNLOAD
veya


KURULUM VE KULLANIMI : USB VE BLUETOOTH İLE TANITMA MANTIGI AYNIDIR YETERKİ PORTU BULUN SONRASI ACIKLAMADA YAZIYOR.
BLUETOOTH İLE BAGLANTI:
Telefonunuzun ve bilgisayarınızın Bluetooth’unu açın.Sonra bilgisayarınızın Bluetooth’undan cep telefonunuzu bulup eşleştirin.(eşleştirme kodu isteyebilir herhangi bir rakam yazın)Eşleştirdikten sonra Bluetooth Place’den Bluetooth serial port’u seçin.Burada bilgisayarınızın telefonunuza hangi port üzerinden bağlandığını bilin(Ör;COM9)
Daha sonra “Write_at_Command_Station_v1.0.4” programını çalıştırın.Com Port yazan yerdeki seçeneklerden,bilgisayarınızın telefonunuza bağlandığı com port’u seçin.Daha sonra sağ taraftaki Read imei butonlarını kullanarak programın telefonunuzu gördüğünden emin olun.Eğer read imei de telefona ait imeiler göründüyse,sol taraftaki write information bölümün altındaki imei 1 ve imei 2 kutucuklarına yeni imeileri yazın.Ve alttaki write imei butonunu kullanarak işlemi bitirin.Alttaki mesaj panosuna success ve benzeri olumlu bir uyarı geldiği takdirde imei’leri sorunsuz değiştirdiğizi anlayabilirsiniz.Bu işlemlerin sonunda telefonunuzu kapatıp açın ve *#06#’yi tuşluyarak imei’lerin değişip değişmediğinden emin olun.
USB İLE BAGLANTI:
Arkadaşlar Porgramda İlk Önce Telefonunuzu Usb İle Pc Ye Com Port Olarak Bağlıyorsunuz ! Sonra Atmak İstediginiz İmei Numaralarını Yazıyorusunuz ! Writeİmei Yazan Yere Tıklıyorsunuz !
2. İmei AtarkeN Hata Veriyor Bazen Biraz Uğraşın Yaparsınız !
COM PORT BULMA HK.NOT:
İlk Önce Telefonu Pcye Usb Kablosu ile ComPort İle Bağlaycaksın ! Sonra Telefonuna uygun Driver Bulucaksın, Pc Suite (İndirme Linki Aşagıda) Kuracaksın Sonra İmei Porgramını Acıcaksın ! Oradan Telefonun Hangi Portdan Bağlandıytsa Seciceksin ! İmei Leri Yazicaksin Write Yazan Yazan Yere Tıklayacaksın İşlem Bukadar
En Önemlisi Doğru Portu Bulmak Oda Bilgisayarım>>>Özellikler>>>Donanım>>>Aygıt Yöneticisi Acılan Pencerede !
Bağlantı Noktaları Com Ve LPT Yazan Yere Tıkla Onun Hemen Altindaki Modem Driver (( )) Pazentez İçindeki Com Önündeki Harf Kacsa Onu Sec İmei Porgramından Ama Genelde Com3 Olur !
China Phone Suite + Modem Driver (modem driver indirmek için tıkla)
Çin malı telefonlar için bilgisayara bağlama programıdır. Modem driverda içinde mevcuttur.
Trident Anycool Orite Letus Piranha Neox N99i için uyumlu. Benzer modelleride bu program sayesinde pc ye bağlayabilirsiniz.
Bu program sayesinde Çin malı telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz
Mesajlarınız telefon içinden alabilir ve telefonunuza mesaj kaydedebilirsiniz
Rehberinizi düzenletebilir yeni kişiler ekleyebilrisiniz
Telefonunuzun micro SD haricindeki kendi hafızasıdanki dosyaları görebilirsiniz...(PC_Sync_manager_build_7 for MT62XX chipset)
PC SUİTE DOWNLOAD

or
or
or

Bu blogdaki popüler yayınlar

Tüm Telefonlara İmei Atma Programı ve Resimli Anlatım